• czw.. wrz 28th, 2023

  Przesunięcie transmisji z powodu opóźnienia pogodowego w meczu futbolowym Alabama i South Florida

  ByMarcin Kuźmiński

  wrz 19, 2023
  Przesunięcie transmisji z powodu opóźnienia pogodowego w meczu futbolowym Alabama i South Florida

  Mecz futbolowy pomiędzy drużynami Alabama i South Florida, który odbył się w sobotę, doświadczył opóźnienia związanego z pogodą, co spowodowało zmianę kątów kamery podczas wznowienia gry. Wielu fanów wyraziło swoje niezadowolenie z nowych ustawień kamery w mediach społecznościowych.

  Alabama miała trudny początek meczu, gdy to South Florida zdobyło pierwsze punkty, a ofensywa Alabamy miała problemy. Kiedy Alabama zaczęła zyskiwać pewien zamach, ich akcję przerwał sack na quarterbacku Ty Simpsonie i ostatecznie zadowolili się tylko kopnięciem na bramkę. Niemniej jednak, po wymuszeniu straty i odzyskaniu piłki, Alabama wyrównała wynik tuż przed przerwą.

  Mimo wyrównanego stanu gry, fani wyrazili frustrację z powodu używanych kątów kamery podczas transmisji. Niektórzy fani porównywali kąty kamery do tych stosowanych w meczach szkolnych, podczas gdy inni żartobliwie sugerowali, że kamery znajdują się na Księżycu. Wielu fanów również skrytykowało ABC, nadającą mecz, za niewłaściwe ustawienie kamer po opóźnieniu.

  Choć opóźnienia pogodowe często prowadzą do nieprzewidzianych wyzwań, fani oczekują wysokiej jakości transmisji niezależnie od okoliczności. Niektórzy fani mogli mieć nadzieję na lepsze kąty kamery, aby poprawić swoje wrażenia z oglądania.