• pon.. cze 5th, 2023

Poszerzanie horyzontów: Odkryj obszerną kolekcję wtyczek ChatGPT

ByAgnieszka Przepiórska

maj 22, 2023
Poszerzanie horyzontów: Odkryj obszerną kolekcję wtyczek ChatGPT

ChatGPT od OpenAI zdobył szerokie uznanie jako rewolucyjne sztuczne inteligencje konwersacyjne, co zawdzięcza imponującemu algorytmowi Large Language Model (LLM). Ten przełomowy algorytm umożliwia ChatGPT interakcje naturalne i skuteczne, utwierdzając go w roli prawdziwego „rewolucjonisty” w tej dziedzinie.

Ale innowacje nie kończą się na tym. ChatGPT niedawno wprowadził swój plan premium, znany jako ChatGPT Plus, który daje użytkownikom dostęp do obszernej kolekcji ponad 70 wtyczek. Te wtyczki stanowią potężne dodatki, znacznie rozszerzające funkcjonalność ChatGPT-4, otwierając użytkownikom nowe możliwości. Choć niektóre z tych wtyczek są wciąż w fazie beta i mogą mieć pewne ograniczenia, oferują ekscytujące wglądy w potencjał tej nowoczesnej technologii.

Z uwagi na to, że nowe wtyczki są dodawane co tydzień, przyjrzyjmy się kilku ciekawym opcjom, które zdecydowanie warto sprawdzić:

Playlist AI: Wyobraź sobie, że masz przyjaciela, który jest pasjonatem muzyki i posiada encyklopedyczną wiedzę na temat piosenek, od hitów po ukryte perełki. Playlist AI przenosi tę wiedzę do ChatGPT, oferując użytkownikom spersonalizowany twórca playlist oparty na znanej aplikacji AI Playlist Maker dostępnej w sklepie Apple. Ta wtyczka prowadzi użytkowników w niezapomnianą muzyczną podróż dostosowaną do ich unikalnych gustów.

Poszukiwanie mieszkania/domu: Dla tych, którzy poszukują nowego miejsca zamieszkania na rynku nieruchomości, ChatGPT oferuje różne wtyczki nieruchomości zaprojektowane specjalnie dla potencjalnych najemców. Chociaż dostępne wtyczki mogą nie różnić się znacząco, chyba że masz konkretną preferencję co do konkretnej firmy nieruchomościowej, pomagają one w znalezieniu wymarzonego domu. Wykorzystując moc ChatGPT, te wtyczki pomagają w wyborze idealnej przestrzeni mieszkalnej zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Bez względu na to, czy przeprowadzasz się do nowego miasta, czy po prostu szukasz opcji, ta kolekcja wtyczek jest nieocenionym źródłem informacji.

Kółko i krzyżyk: Odkryj ponownie klasyczną grę w kółko i krzyżyk, która dostarczała radości w dzieciństwie. ChatGPT umożliwia teraz grę w kółko i krzyżyk z przeciwnikiem AI. Z opcjami siatki od 3×3 do 5×5, ta wtyczka oferuje zabawną i interesującą rozrywkę, jednocześnie prezentując możliwości ChatGPT w dziedzinie gier.

Jestem bogaty: Jeśli kiedykolwiek natknąłeś się na znaną aplikację w Sklepie Apple i Google Play, która żąda dużych sum pieniędzy, nie oferując praktycznej funkcjonalności, to zapewne znasz koncepcję tej wtyczki. Wtyczka I Am Rich prezentuje użytkownikom humorystyczne i zabawne wyświetlenie – obraz „iamrich.jpg” – bez wydawania ani grosza. Chociaż nie oferuje praktycznej funkcjonalności, stanowi ona lekkostronne urozmaicenie kolekcji wtyczek ChatGPT.

Scraper: Ostatnia, ale nie mniej ważna, wtyczka Scraper wyróżnia się jako jedno z najbardziej przydatnych narzędzi wśród szerokiej gamy wtyczek. To potężne narzędzie umożliwia użytkownikom wyodrębnianie informacji z dowolnego adresu URL, bez konieczności stosowania skomplikowanych technik web scrapingu. Dzięki wtyczce Scraper użytkownicy mogą szybko podsumować artykuły informacyjne, zgromadzić trendy tematów z Reddita i uzyskiwać informacje z różnych stron internetowych. Chociaż jej możliwości są wciąż testowane, wtyczka Scraper okazuje się niezastąpionym narzędziem do wyodrębniania i podsumowywania danych, upraszczając zadania badawcze i oszczędzając cenny czas.

Podczas gdy kolekcja wtyczek ChatGPT nadal rośnie, te wybrane wtyczki dają kuszący wgląd w różnorodne funkcjonalności dostępne dla użytkowników. Zachęcamy do eksploracji możliwości i wykorzystania pełnego potencjału ChatGPT w wzbogacaniu codziennych interakcji i zadań. Z każdym nowym dodatkiem ChatGPT utwierdza swoją pozycję jako wszechstronne i niezastąpione narzędzie, rewolucjonizujące sposób, w jaki korzystamy z technologii AI. Więc przyjmij moc ChatGPT i wyrusz w podróż odkrywania i innowacji.