• pon.. maj 29th, 2023

OpenAI’s ChatGPT zdobywa nowe możliwości dzięki połączeniu z internetem i zastosowaniu dodatkowych wtyczek zewnętrznych

OpenAI’s ChatGPT zdobywa nowe możliwości dzięki połączeniu z internetem i zastosowaniu dodatkowych wtyczek zewnętrznych

OpenAI’s ChatGPT niedawno przeszedł znaczącą aktualizację, rewolucjonizując swoje możliwości poprzez połączenie z internetem i integrację ponad 70 wtyczek przeglądarkowych firm trzecich w GPT-4. Te nowoczesne ulepszenia są obecnie dostępne wyłącznie dla subskrybentów ChatGPT Plus, którzy płacą miesięczną opłatę w wysokości 20 dolarów.

Dzięki integracji dostępu do internetu, ChatGPT został wyposażony w zdolność do dostarczania użytkownikom bardziej aktualnych i precyzyjnych odpowiedzi, nawet na tematy związane z najnowszymi wydarzeniami. Korzystając z ogromnego zasobu informacji dostępnych online, ChatGPT może teraz dostarczać inteligentne i merytoryczne odpowiedzi wzbogacone o najnowsze fakty i dane.

W przeszłości ChatGPT miał ograniczenia w odpowiadaniu na zapytania dotyczące najnowszych wydarzeń i postępów, ponieważ został wytrenowany na informacjach tylko do 2021 roku. Jednak najnowsza wersja zapewnia, że subskrybenci ChatGPT Plus mogą w pełni wykorzystać potencjał tego narzędzia generatywnego opartego na sztucznej inteligencji.

Oprócz tych nowych możliwości subskrypcja ChatGPT Plus oferuje szereg korzyści, w tym szybsze czasy odpowiedzi, priorytetowy dostęp do nowych funkcji i nieprzerwane świadczenie usług w godzinach szczytu. Użytkownicy premium mają także możliwość wyboru między GPT-3.5 a zaawansowanym modelem GPT-4. Ponadto, integracja zewnętrznych wtyczek przeglądarkowych, takich jak Slack, ma poprawić produktywność poprzez wykorzystanie wsparcia opartego na sztucznej inteligencji.

W miarę jak wyścig sztucznej inteligencji nabiera tempa, a Google ogłasza najnowsze udoskonalenia w Bard na konferencji I/O 2023, OpenAI nadal aktywnie rozwija swoje duże modele językowe. Ponadto, istnieją wskazówki, że OpenAI pracuje nad nowym otwartoźródłowym modelem sztucznej inteligencji, co świadczy o zaangażowaniu firmy w promowanie współpracy i dostępności w społeczności AI.