• pon.. cze 5th, 2023

Najlepsze aplikacje z AI ChatGPT dla użytkowników Androida

Najlepsze aplikacje z AI ChatGPT dla użytkowników Androida

Od czasu wprowadzenia na rynek w marcu 2023 roku najnowszej wersji ChatGPT, czyli GPT-4, uważa się, że stanowi ona „najnowszy kamień milowy… w skalowaniu uczenia głębokiego” OpenAI. Chociaż wciąż nie może ona dorównać ludzkiej zdolności, bardziej zaawansowane generowanie wyjścia zachęciło użytkowników do poszukiwania sposobów na włączenie systemu AI do ich codziennego życia. Deweloperzy pracują nad integracją ChatGPT do swojej pracy, tworząc długą listę doskonałych narzędzi AI zasilanych przez ChatGPT dla użytkowników Androida. Oto pięć wyróżniających się aplikacji AI zasilanych przez ChatGPT:

Alissu: Ta aplikacja AI zasilana przez ChatGPT jest doskonałym narzędziem dla podróżujących, ponieważ oferuje tłumaczenia z języka angielskiego na francuski, hiszpański i japoński. Może ona również zrozumieć dane nieuporządkowane, generować dane tabelaryczne z długich bloków tekstu, tłumaczyć zapytania SQL i kod Pythona na język naturalny oraz poprawiać błędy gramatyczne. Z ponad 100 000 pobrań i oceną 3,6 gwiazdek, Alissu jest popularnym narzędziem wśród użytkowników Androida.

ChatSonic: Twierdząc, że posiada możliwości GPT-4, ChatSonic jest uważany za „najlepszą alternatywę Chat GPT” przez wielu recenzentów. W przeciwieństwie do ChatGPT, ChatSonic jest podłączony do zaktualizowanych zasobów internetowych, co umożliwia mu udzielanie dokładnych odpowiedzi generujących tekst w czasie rzeczywistym na bieżące trendy i zdarzenia bez opóźnień. Z ponad 100 000 pobrań i średnią oceną 3,9 gwiazdek w ponad 3 000 recenzjach, ChatSonic oferuje cyfrowe sztuki i stylizowane obrazy, możliwość sterowania głosowego i bezpłatną wersję próbną do testowania jego skuteczności.

Aico: Ten narzędzie AI zasilane przez ChatGPT przechowuje ostatnie 1 000 słów w bieżącej rozmowie, co czyni go solidną opcją dla mobilnych interakcji z powrotem w drodze. Aico może przeglądać i poprawiać wygenerowane odpowiedzi tekstowe, aby bardziej odpowiadały preferencjom użytkownika, analizować i poprawiać gramatykę i pisownię, tłumaczyć i podsumowywać wprowadzone teksty oraz oferować sugestie dotyczące uzupełniania zapytań. Aico ma ponad 500 000 pobrań, średnią ocenę 4,6 gwiazdek i zachwytne opinie od niemal 17 000 użytkowników.

ChatOn: Z ponad 500 000 pobrań i zasilany przez ChatGPT-4, ChatOn oferuje funkcje sprawdzania pisowni i gramatyki, a także umiejętności podsumowania, które ułatwiają zrozumienie zagęszczonych tekstów. Ponadto użytkownicy mogą wprowadzić tekst i poprosić system AI ChatOn o optymalizację struktury pisania w celu poprawy klarowności i płynności. ChatOn oferuje również wsparcie kodowania, narzędzia do rozwiązywania problemów matematycznych oraz funkcje służące pisaniu listów motywacyjnych, przemówień i e-maili. Podstawowa funkcjonalność jest dostępna w aplikacji ChatOn, a funkcje premium wymagają subskrypcji.

Apo Assistant: Najczęściej pobierana aplikacja na tej liście, Apo Assistant została przeglądnięta przez ponad 26 000 użytkowników (z oceną średnią 4,2 gwiazdek) i pobrana ponad 1 milion razy. Zbudowana na GPT-4, oferuje najnowsze narzędzia AI, w tym możliwość pisania i debugowania kodu JavaScript, wyodrębniania danych z wprowadzonego tekstu, generowania tabel i innych rodzajów stylizacji wyników oraz podsumowywania zawartości. Ponadto, Apo Assistant może rozwiązywać równania matematyczne, przeprowadzać usługi tłumaczeniowe, oceniać eseje i nawet pisać kompozycje muzyczne. Dostępna jest bezpłatna wersja, a subskrypcja umożliwia nielimitowane korzystanie z platformy.

Ogólnie rzecz biorąc, te aplikacje AI zasilane przez ChatGPT oferują szereg przydatnych funkcji, które mogą ułatwić produktywność i kreatywność na urządzeniach mobilnych. Ponieważ deweloperzy nadal udoskonalają i rozszerzają możliwości ChatGPT, możliwości integracji AI w codziennym życiu będą tylko rosły.