• pon.. maj 29th, 2023

Microsoft usuwa wymóg posiadania konta Microsoft w celu zapewnienia płynnego korzystania z czatu Bing

Microsoft usuwa wymóg posiadania konta Microsoft w celu zapewnienia płynnego korzystania z czatu Bing

Bing Chat firmy Microsoft wzbudził duże zainteresowanie po swoim debiucie, ale wielu użytkowników napotykało ograniczenia przy próbie dostępu do platformy. Jednak teraz dla miłośników Bing Chat jest powód do ulgi, ponieważ Microsoft oficjalnie usuwa wymaganie konta Microsoft, eliminując główną przeszkodę.

Microsoft ogłasza nieuwierzytelniony dostęp do Bing Chat

W ekscytującym rozwoju Michael Schechter, wiceprezes ds. Rozwoju i Dystrybucji w Microsoft, zabrał głos na Twitterze, ogłaszając wprowadzenie nieuwierzytelnionego dostępu do Bing Chat. Ta nowa funkcja jest wprowadzana dla użytkowników, umożliwiając im zadawanie pytań bez konieczności logowania się na konto Microsoft.

Bez ograniczeń pytania na Bing Chat bez konta Microsoft

Wprowadzenie nieuwierzytelnionego dostępu do Bing Chat otwiera wiele możliwości. Użytkownicy mogą teraz zadawać dowolne pytania na Bing Chat bez ograniczeń związanych z koniecznością posiadania konta Microsoft. Co więcej, jakość udzielanych odpowiedzi pozostaje stała, niezależnie od statusu logowania użytkownika. Oznacza to, że niezależnie od posiadania konta Microsoft, możesz cieszyć się pełnym zakresem funkcji, w tym trybami „Kreatywny”, „Wyważony” i „Precyzyjny” dostępnymi do formułowania zapytań.

Ograniczenia nieuwierzytelnionego dostępu do Bing Chat

Chociaż nieuwierzytelniony dostęp usuwa wymaganie konta Microsoft, warto zauważyć, że istnieją pewne ograniczenia. Głównym z nich jest liczba pytań, które użytkownicy mogą zadać w jednej sesji. Aby zarządzać obciążeniem i zapewnić optymalną wydajność, Microsoft wprowadził limit pięciu obrotów czatu na sesję dla użytkowników bez konta Microsoft. Każdy obrót czatu umożliwia zadanie jednego pytania, na które AI czatbot udziela odpowiedzi.

Łatwe ominiecie ograniczeń dzięki koncie Microsoft

Dla użytkowników, którzy chcą ominąć ograniczenia nieuwierzytelnionego dostępu, istnieje proste rozwiązanie: zalogowanie się na konto Bing przy użyciu konta Microsoft. Tworzenie konta Microsoft jest prostym i przyjaznym użytkownikowi procesem dla tych, którzy jeszcze go nie posiadają. Logując się na konto Microsoft, użytkownicy zyskują zwiększony limit dwudziestu obrotów czatu na sesję, co umożliwia bardziej rozległą interakcję z AI czatbotem.

Spróbuj Bing Chat bez konta Microsoft

Jeśli wymaganie konta Microsoft było jedynym czynnikiem powstrzymującym Cię od korzystania z Bing Chat, teraz jest idealna okazja, aby dać mu szansę. Z usunięciem tego wymogu Bing Chat staje się bardziej dostępny dla szerszej publiczności. Warto zauważyć, że do uzyskania dostępu do czatbota nadal konieczne jest użycie przeglądarki Microsoft Edge. Jednak dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz używać przeglądarki Microsoft Edge bez tworzenia konta Microsoft, zapewniając płynne i bezproblemowe doświadczenie.

Dzięki usunięciu wymogu konta Microsoft, Bing Chat ma na celu zapewnienie płynnej i przyjaznej dla użytkownika platformy, umożliwiającej uzyskanie potrzebnych odpowiedzi. Bez względu na to, czy korzystasz z nieuwierzytelnionego dostępu czy też wykorzystujesz dodatkowe korzyści płynące z posiadania konta Microsoft, Bing Chat pozostaje niezawodnym i wszechstronnym narzędziem do zaspokajania Twoich potrzeb związanych z zapytaniami. Więc nie zwlekaj – odkryj możliwości i skorzystaj z Bing Chat już dziś!