• czw.. wrz 28th, 2023

  Wojsko wyprzedaje ubrania z okazji Święta Wojska Polskiego

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 20, 2023
  Wojsko wyprzedaje ubrania z okazji Święta Wojska Polskiego

  Wojsko postanowiło przeprowadzić wyprzedaż swojego powojskowego asortymentu z okazji Święta Wojska Polskiego. Agencja Mienia Wojskowego przygotowała promocyjną akcję, której zyski z sprzedaży zostaną przeznaczone na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych. To doskonała okazja dla osób chcących wesprzeć modernizację polskiej armii poprzez zakup wycofanego z wojska asortymentu.

  W dniach od 14 do 18 sierpnia w agencyjnym sklepie internetowym można nabyć ubrania z 20% rabatem, idealne na nadchodzącą jesień i zimę. W ofercie znajdują się sukienne płaszcze wojsk lądowych oraz szalokominiarki w kolorze khaki. Płaszcz sukienny oficerski wojsk lądowych jest dwurzędowy i posiada 2 zewnętrzne oraz 1 wewnętrzną kieszeń. Natomiast szalokominiarka jest wykonana z materiału składającego się z 40% wełny, 30% anilana i 30% elana.

  W sklepie internetowym dostępne są również przecenione przedmioty, takie jak bielizna letnia pilota oraz spodnie wyjściowe letnie wojsk lotniczych. Bielizna pilota letnia składa się z koszulki z długim rękawem i kalesonów wykonanych z wysokiej jakości materiału – 68% wiskoza i 32% poliamid. Spodnie wyjściowe letnie posiadają dwie kieszenie na biodrach oraz jedną z tyłu. Rozporek spodni zapinany jest na guziki, a szlufki na pasek mają szerokość około 5 cm.

  Oprócz ubrań, w sklepie można również znaleźć militarne gadżety, takie jak drewniane skrzynie po amunicji, wytwornice piany, worki specjalne WB-2, opończe do samochodu STAR 200, specjalistyczne smary czy porcelanowe spodki. Asortyment sklepu jest różnorodny i trafi w gusta zarówno miłośników militariów, jak i osób poszukujących praktycznych przedmiotów do swojej działki lub garażu.

  Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia, jak zawsze, zostaną przeznaczone na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych. Od początku istnienia Agencja Mienia Wojskowego przekazała już blisko 2 mld złotych na ten cel.

  Sklep internetowy AMW oferuje szeroki wybór przedmiotów pochodzących prosto z wojskowych magazynów. Część z nich nigdy nie była używana. Asortyment sklepu jest regularnie aktualizowany, więc warto śledzić stronę sklep.amw.com.pl, aby być na bieżąco z dostępnymi promocjami i nowościami.