• czw.. wrz 21st, 2023

  No Man’s Sky: Nowa aktualizacja wprowadza nową, robotyczną rasę

  No Man’s Sky: Nowa aktualizacja wprowadza nową, robotyczną rasę

  Hello Games ogłosiło najnowszą, dużą aktualizację No Man’s Sky o nazwie 'Echoes’. Ta aktualizacja przynosi wiele ekscytujących dodatków do gry, w tym zupełnie nową rasę robotów. To pierwsza całkowicie nowa rasa, wprowadzona od chwili pierwotnego wydania gry w 2016 roku. Gracze teraz będą mieć możliwość stworzenia swojego własnego robotycznego awatara i odkrywania nowych treści fabularnych, zadań i wyposażenia.

  Oprócz nowej rasy, aktualizacja Echoes wprowadza również zmiany w bitwach kosmicznych w grze. Gracze teraz mogą uczestniczyć w walkach między frachtowcami, chroniąc swoje własne frachtowce przed piratami i atakując wrogie jednostki. Bitwy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić immersyjne i ekscytujące doświadczenie, gdy gracze strategicznie poruszają się wokół rowów, niszczą osłony i wychodzą zwycięsko.

  Dla tych, którzy chcą się odprężyć, aktualizacja Echoes wprowadza funkcję holograficznego muzeum. Gracze mogą teraz fizycznie wyświetlać różne przedmioty i artefakty, które zebrali podczas swoich podróży, tworząc spersonalizowaną wystawę swoich odkryć.

  Właściciele konsoli Switch również skorzystają z nowej opcji antyaliasingu, która poprawia jakość wizualną gry. Niezależnie od tego, czy grają w trybie stacjonarnym, czy przenośnym, funkcja antyaliasingu zapewnia wyraźniejszą grafikę i bardziej immersyjne doświadczenie.

  Aktualizacja 'Echoes’ No Man’s Sky oferuje wiele ekscytujących nowych funkcji i ulepszeń, które z pewnością przyciągną graczy do powrotu do gry. Ze zupełnie nową rasą robotów, zmienionymi bitwami kosmicznymi, holograficznym muzeum i ulepszeniami wizualnymi dla właścicieli Switch, jest wiele do odkrycia i czerpania przyjemności z tej dużej aktualizacji.