• pt.. wrz 22nd, 2023

  Pokaz i dzień rekrutacyjny dla dziewcząt w dziedzinie robotyki i inżynierii

  ByAndrzej Parafianowicz

  wrz 20, 2023
  Pokaz i dzień rekrutacyjny dla dziewcząt w dziedzinie robotyki i inżynierii

  Hollister High School zaprasza wszystkie młode dziewczęta oraz ich rodziców na emocjonujący pokaz i dzień rekrutacyjny znanego zespołu robotyki i inżynierii „Deep Space”. Ta wydarzenie jest okazją dla dziewcząt do przełamania barier, kwestionowania norm i obalenia stereotypów płci w tradycyjnie męskich dziedzinach.

  Świat technologii potrzebuje więcej dziewcząt, a dołączenie do zespołu robotycznego jest krokiem w kierunku osiągnięcia równowagi płciowej w tej dziedzinie. Poprzez uczestniczenie w robotyce, dziewczęta mają możliwość ożywienia przedmiotów Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics (STEAM) oraz rozwinięcia niezbędnych umiejętności, które są kluczowe w naszym opartym na technologii świecie.

  Pokaz i dzień rekrutacyjny odbędą się w sobotę, 26 sierpnia, od godziny 10:30 do 14:00 w Science and Robotics Quad w Hollister High School. Uczestniczki będą miały nie tylko możliwość dołączenia do zespołu robotycznego, ale również stania się częścią ruchu, który tworzy jasną przyszłość opartą na technologii.

  Oprócz możliwości dołączenia do zespołu, odbędzie się również darmowa loteria dla uczniów szkół średnich, w której do wygrania będą bilety na dwa różne mecze 49ers, laptop Acer, telewizor Vizio oraz bidony na wodę.

  Nie przegap tej okazji, aby stać się częścią dziedzictwa, które definiuje edukację i karierę na nowo. Dołącz do Women of Deep Space Robotics i pomóż zmienić narrację. Razem możemy stworzyć inkluzywne i różnorodne środowisko, które odzwierciedla przyszłość, którą budujemy.