Z Kraju

Wywiad z Jarosławem Zielińskim dla tygodnika „W Sieci”

Na stronie ministra Jarosława Zielińskiego pojawił się wywiad jaki udzielił on dla tygodnika „W Sieci”

W wywiadzie można przeczytać między innymi ustawie dekomunizacyjnej, „nie dotyczy ani policjantów, ani milicjantów, ani na przykład, jak niektórzy zarzucają, lekarzy szpitala MSW. Regulacje obejmują tylko funkcjonariuszy służb, którzy służyli na rzecz totalitarnego państwa w latach 1944 – 1990 w organach i instytucjach  wymienionych w ustawie emerytalnej.” – to odpowiedź na zarzuty, że ustawa dotyka także wszystkich milicjantów i policjantów.

Pan Minister odniósł się też do głośnej medialnej sprawy dotyczącej pilnowania jego domu. Z danych policyjnych wynika, że od czasu, kiedy pojawiają się tam częściej patrole ruchu drogowego nie było wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Droga, o której mówimy stanowi też jeden ze szlaków nielegalnego przemytu towarów i ludzi, a okolica ta stała się miejscem mafijnych porachunków – Powiedział Minister Zieliński po czym dodał dla zobrazowania sytuacji, że w pobliżu jego domu znaleziono odciętą głowę a odpowiedzialni za to byli bandyci.

Całość wywiadu można przeczytać na stronie pana Jarosława Zielińskiego:

http://jaroslawzielinski.pl/wp-content/uploads/2018/12/Wywiad-z-ministrem-Jaros%C5%82awem-Zielin%CC%81skim-tygodnik-Sieci-10.12.2018.pdf

 

Zobacz Także:

Back to top button
Close