Z Kraju

Nadkom. Tomasz Rawa- nowy Komendant Powiatowy Policji w Słubicach


Na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach powołany został nadkom. Tomasz Rawa. Wprowadzenie odbyło się w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim insp. Jerzego Głąbowskiego.

Uroczystość wprowadzenia nowego komendanta – nadkom. Tomasza Rawa odbyła się 14 grudnia 2018r w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Przewodniczył jej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzy Głąbowski, podkreślający w trakcie przemowy, że nadkom. Tomasz Rawa jest człowiekiem kompetentnym i zaangażowanym w służbę na rzecz bezpieczeństwa. Posiada umiejętność planowania i organizacji pracy, dobiera właściwe metody i środki, proponuje nowe rozwiązania. Nowy komendant otrzymał od zgromadzonych osób gratulacje i życzenia w związku z objęciem stanowiska.

Nadkom. Tomasz Rawa pełni służbę od 18 lat. Przez wszystkie te lata związany był praktycznie z pionem prewencji. W swej wieloletniej służbie zajmował kierownicze stanowiska, m. in. w Komisariacie Policji w Kostrzynie nad Odrą. W latach 1999- 2008r pełnił funkcję dyżurnego w Zespole Dyżurnych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. oraz pracował w Rewirze Dzielnicowych w Komendzie Miejskiej w Gorzowie Wlkp.

komendant
Fot. lubuska.policja.gov.pl
komendant
Fot. lubuska.policja.gov.pl

Zobacz Także:

źródło
lubuska.policja.gov.pl
Back to top button
Close