Z Kraju

Legniccy policyjni sportowcy wyróżnieni przez Komendanta


Legniccy policyjni sportowcy zostali na uroczystym spotkaniu wyróżnieni i nagrodzeni przez Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Insp. Leszek Zagórski podkreślił ogromny wysiłek wkładany w wypracowanie i utrzymanie tak wysokiej formy, która pozwala policjantom zdobywać medale i tytuły mistrzowskie na zawodach międzynarodowych.

W dniu 12 grudnia 2018r w legnickiej komendzie odbyła się uroczystość, na której Komendant Miejski Policji w Legnicy wyróżnił policyjnych sportowców. Mundurowi osiągnęli najwyższe wyniki na polskich i międzynarodowych zawodach.  Insp. Leszek Zagórski wręczył nagrody trzem funkcjonariuszom, reprezentującym trzy różne dyscypliny: wyciskanie sztangi, martwy ciąg i taekwondo.

Komendant wyraził uznanie za wysokie osiągnięcia w sporcie i godzenie pasji z codzienną służbą. Insp. Leszek Zagórski podkreślił ogromny wysiłek wkładany w wypracowanie i utrzymanie tak wysokiej formy, która pozwala policjantom zdobywać medale i tytuły mistrzowskie na zawodach międzynarodowych.

Wyróżni policjanci:

  • sierż. Wioletta Hanisch – Złota i Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski i Europy Seniorów w Taekwon-do
  • sierż. Paweł Dominiak – Złoty Medalista w Europejskich Zawodach Policjantów Europan Police and Fire Games
  • podinsp. Przemysław Kozioł – Złoty i Brązowy Medalista Mistrzostw Europy i Świata w martwym ciągu.

Zobacz Także:

źródło
dolnoslaska.policja.gov.pl
Back to top button
Close