Z Kraju

200 tys zł za informacje w sprawie zabójstwa


Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Elblągu prowadzą czynności w sprawie wyjaśnienia okoliczności zabójstwa, dokonanego na terenie powiatu działdowskiego. Sprawcy ukradli biżuterię wartą ponad 60 tys zł.

W lipcu 2018r na terenie powiatu działdowskiego doszło do zabójstwa mężczyzny. Z dotychczasowego śledztwa wynika, iż sprawcy nocą weszli do domu starszego małżeństwa. Obezwładnili i skrępowali parę, ukradli biżuterię wartą ponad 60 tys zł. Podczas tego zdarzenia obezwładniony mężczyzna zmarł. Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza, technik kryminalistyki, a także eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Funkcjonariusze dokonujący oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczyli wiele śladów kryminalistycznych. Zabezpieczono również monitoring miejski oraz z dróg prowadzących do miejsca popełnienia przestępstwa. Nadal prowadzone są czynności zmierzające do zatrzymania przestępców.

Osoby, które posiadają informacje na temat powyższego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny z olsztyńską policją pod nr tel 89 522 55 40 lub  nr 112, bądź stawienie się w najbliższej jednostce policji. Dla osób, których informacje bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania sprawców tego przestępstwa anonimowy darczyńca (dane zastrzeżone dla udzielającego informacji) wyznaczył nagrodę w wysokości 200 tys zł.

zabójstwo
Fot. wm.policja.gov.pl
zabójstwo
Fot. wm.policja.gov.pl
zabójstwo
Fot. wm.policja.gov.pl
zabójstwo
Fot. wm.policja.gov.pl

Zobacz Także:

źródło
warminsko-mazurska.policja.gov.pl
Back to top button
Close