Z Kraju

Policja poszukuje świadków kradzieży odzieży


Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują osoby, która może mieć związek z kradzieżą odzieży, do której doszło  20.10.2018r około godziny 13:00. Jeśli rozpoznajesz kobietę znajdującą się na poniższych zdjęciach skontaktuj się z dyżurnym Komisariatu.

Do zdarzenia doszło dnia 20.10.2018r około godziny 13:00 w jednym ze sklepów w centrum handlowym znajdującym się przy ulicy K. Górskiego w Gdyni. Wizerunek osoby, która może mieć związek z kradzieżą znajduje się na zdjęciach.

Rysopis kobiety podejrzewanej o związek z kradzieżą: – wiek około 30 lat, -budowa ciała lekko otyła, – długie włosy w kolorze czerwono-wiśniowym, – w czasie popełnienia przestępstwa kobieta ubrana była w kurtkę w kolorze khaki z kapturem, kwiecisty szalik, jasny sweter w ciemne poziome paski, ciemne spodnie, różowe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tę kobietę, lub są w posiadaniu informacji, które mogą pomóc ustalić jej tożsamość lub miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, bądź zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji.

kradzież
fot. gdynia.policja.gov.pl
kradzież
fot. gdynia.policja.gov.pl

Zobacz Także:

źródło
gdynia.policja.gov.pl
Back to top button
Close