Z Kraju

Zamość- poszukiwany sprawca śmiertelnego potrącenia.


Funkcjonariusze z Zamościa poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (9/10 lutego) na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Stary Zamość. Kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy poszkodowanemu. Wszelkie informacje można przekazać dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub funkcjonariuszom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Można to zrobić również anonimowo.

 

Funkcjonariusze z Zamościa pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 17 w miejscowości  Stary Zamość. Zgłoszenie o leżących w przydrożnym rowie zwłokach mężczyzny, policjanci otrzymali w niedzielę przed godziną 7.00. Na miejsce, niezwłocznie  zostali wysłani policjanci, którzy przy udziale prokuratora i biegłego z zakresu badań wypadków drogowych przystąpili do czynności wyjaśniających okoliczności zdarzenia.

Ofiara wypadku to 36-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość. Do tej pory udało się ustalić, że do wypadku doszło około godziny 0.30 w nocy z soboty na niedzielę. Sprawca wypadku poruszał się autem osobowym najprawdopodobniej był to Daewoo Matiz. Po potrąceniu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Zamościa, nie udzieliwszy pomocy poszkodowanemu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, samochodu uczestniczącego w wypadku lub jego kierowcy proszone są o kontakt: osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub funkcjonariuszom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Informacje te można przekazać również anonimowo.

Zobacz Także:

Back to top button
Close